Fractie


Voor een overzicht van portefeuilles klik hier.

Tiny.jpg

Tiny Meese v.d.Venne
(fractievoorzitter)

E-mail adressen:
T.meese@home.nl
T.meese@veiligmaastricht.nl

T: 06-53485175
T: 043-3437923

Klik hier om meer over Tiny Meese te lezen.

Jo.jpg

Jo Smeets (raadslid)

E-mail adres:
Jogmsmeets@gmail.com

T: 06-30593072

Klik hier om meer over Jo Smeets te lezen.


Wiel.jpg

Wiel Hameleers
(Burgerlid)

E-mail adres:
W.hameleers@gmail.com

T: 06-48631613

Klik hier om meer over
Wiel Hameleers te lezen.


Alex.jpg

Alex Meij
Burgerlid

E-mail adres:
Alexmeij@Hotmail.com

T:06-28972880

Klik hier om meer over Alex Meij te lezen.

Bert.jpg

Bert Garnier
Burgerlid

E-mail adres:

T:+31(0)655745311

Klik hier om meer over Bert Garnier te lezen.

2014-01-16_20.23.33_3.jpg

Math Haaken

E-mail adres:

T: 06-50866478

Klik hier om meer over Math Haaken te lezen


Mia.jpg

Mia Dircke

(fractieassistente)

E-mail adres:
Fractiepvm@gmail.com

T: 06-40442182


STEUNFRACTIE


Paul.jpg

Paul Berben

E-mail adres:
Pcmberben@gmail.com

T: 06-25095458

Maurice.jpg

Maurice Grooten

E-mail adres
maurice.grooten@outlook.com

T: 06-46690076